100 pcs

Sulfite LR

 OP = OP ! 

 

Product kenmerken

 

Laatste Kans: Profiteer nu van geweldige aanbiedingen!

We hebben nog een ruime voorraad van producten die normaal gesproken een houdbaarheid van maar liefst 10 jaar hebben. Echter, door onze recente grote inkopen zijn er nog diverse artikelen beschikbaar die nog 2 tot 3 jaar houdbaar zijn!


Dit is jouw kans om te profiteren van speciale aanbiedingen op deze producten. Wacht niet te lang en grijp deze unieke mogelijkheid! Voorraad is beperkt, dus OP = OP!


Mis het niet! Maak gebruik van deze fantastische aanbiedingen terwijl ze nog beschikbaar zijn!

 

Prijs en informatie.

De Sulfiet LR Tablets zijn ontworpen voor hoogwaardige analyse van sulfiet in water, specifiek binnen de bereik van 0,1 tot 12 mg/L SO3. Deze tabletten zijn geschikt voor gebruik met diverse fotometers, zoals de SpectroDirect en XD-serie, en vereisen een standaard cuvetten van 10 mm bij een golflengte van 405 nm. De gebruiksvriendelijke procedure maakt het meten eenvoudig: na het oplossen van de tablet in het staal, kan de meting na vijf minuten reactietijd worden uitgevoerd. Perfect voor toepassingen in afvalwaterzuivering en galvanisering, bieden deze tabletten een betrouwbare en efficiënte oplossing voor kwaliteitscontrole in laboratoriumomgevingen.

De Sulfite LR fotometer heeft een houdbaarheid tot november 2028, wordt geleverd in verpakkingen van 100 stuks en is nu in de aanbieding voor € 25,00 netto per doosje.

Bij het bestellen van de uitverkoop, verwijs dan naar de aanbiedingen zodat u geen kortingen mist!
 

 

 

Geschikt voor verschillende sectoren

  • Zwembaden
  • Industrie
  • Argicultuur
  • Communaal
  • Maritiem

 

Meer info

Conclusie: Grijp uw kans voor unieke aanbiedingen!

Dit is het moment om te profiteren van onze uitzonderlijke deals op producten met een korte houdbaarheid. We hebben een aantrekkelijke voorraad met speciale aanbiedingen die snel kunnen verdwijnen, dus wacht niet te lang! Ons toegewijde team staat klaar om u te helpen met uw vragen en om samen naar oplossingen te zoeken die passen bij uw behoeften. Neem vandaag nog contact met ons op en verzeker uzelf van deze geweldige kansen voordat het te laat is! OP = OP!

 

 

 

 

 

Wilt u meer informatie over onze producten?

Neem geheel vrijblijvend contact met ons op. Wij doen ons uiterste best om antwoord te geven op alle vragen en opmerkingen. Dit kan per mail, telefonisch en eventueel op locatie.

Gerelateerde producten

alt-item

Acidifying SE

Lees verder
alt-item

Acidifying GP

Lees verder
alt-item

Alka-M HR Photometer

Lees verder
alt-item

Alka-P-Photometer

Lees verder
alt-item

Chloor HR

Lees verder
alt-item

Combi pack chloride T1 + T2

Lees verder
alt-item

Combi pack fosfaat HR 1 + HR 2

Lees verder
alt-item

Combi pack koper nr.1 + nr. 2

Lees verder
alt-item

DEHA tabletten

Lees verder
alt-item

Hard-check P

Lees verder
alt-item

Permanganaat tabletten

Lees verder
alt-item

Vario Sulfa 4

Lees verder
alt-item

Vario ijzer

Lees verder